Obipack Plastik Film San.Tic.A.Ş.olarak 2010 yılında İzmir’de başladığımız ticari hayatımıza genişlettiğimiz ürün yelpazesi ve hizmet ağıyla devam etmekteyiz. Müşteri ihtiyaçlarına odaklı, değişime ve gelişmeye açık bir bakış açısı ile hız ,kalite  ve güven sağlayan değer katan  çözümler  üreten bir şirket olarak daima ileri gitmekteyiz.

Günümüzde sanayi sektörü sürekli dinamizm gerektiren bir sektördür. Obipack Plastik Film San.Tic.A.Ş. enerji ve motivasyonu ile birlikte bu dinamizme ayak uydurmuş ve milyon adetlerde ambalaj üretimi gerçekleştirmiştir.

Ürününe hizmet ve etik değerlerine bağlı kalarak "Obipack" markasının konusunda lider yapmayı başarmıştır. Marka bilincimizi daha ileri seviyelere taşımak için çalışanlarımız ile birlikte sorumluluklarımızı yerine getirmek için büyük çaba harcıyoruz. Obipack Plastik Film San.Tic.A.Ş. yenilikçi ve teknolojik makina parkuru ile yeniliğe açık üstlendiğimiz öncü misyonun bilinci ile fark yaratarak global alanda bilinirliğimizi arttırma gayreti içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Gıda ve Ambalaj sektöründe Türkiye’de ve dünyadaki son gelişmeleri takip ederek, değişimin ve gelişimin kalbinde risk almanın yarattığı bilinç ile yenilikçiliğe açık olduk. Uzmanlığımızı ortaya koyarken, satış öncesi ve sonrası hizmetlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik gösterdiğimiz yüksek performans, farklı çözüm alternatifleri sunmamızı sağladı.

Basarinin temelinde ufku açık doğru bir strateji, iyi bir ekip çalışması ve ekipler arası sinerjinin yanında, geçmişteki tecrübelerimiz, bugüne verdiğimiz değer ve yarına olan inancımız yatmaktadır. Değişen, gelişen ve küreselleşen pazara anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulması, basarimizin sürekliliğini sağlayacak ve markamızı pekiştirecektir.

Başarımızda, ekibimizi oluşturan uzmanlığını, enerjisini ve desteğini katan tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Genel Müdür    

AHMET ŞENTÜRK

 

 

TOP