Obipack Plastik Film Sanayi ve Ticaret A.Ş., 2010 yılında sektöründeki büyük tecrübesi, güçlü ortaklık ve finans yapısıyla İzmir’de kurulmuş olup ambalaj piyasasındaki geniş deneyimlerini müşterileriyle paylaşmayı ilke edinerek küçük büyük farkı gözetmeksizin sektördeki tüm firmalara hizmet vermeye gayret eden bir firmadır.

Firmamız, ambalaj sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalara tam zamanında, kaliteli hizmet, çözüm ve sonuç üretmeyi kendisine amaç edinmiş bir kuruluştur. Firmamız, BOPP, CPP, PET, BOPA filmler ile bunların metalize versiyonlarının yanısıra stretch, shrink, bariyer ve kaplı film çeşitlerini istenilen boy ve ebatlarda dilimleyerek müşterilerine hizmet vermektedir.

Obipack, faaliyet alanındaki bütün teknolojik yenilikleri yakından takip ederek müşterilerine var olan ürünlerin yanısıra yeni ve alternatif ürünler ile de en avantajlı, müşteri memnuniyeti odaklı, hızlı bir servis sunmaya özen göstermektedir.

Obipack, makine parkurunu her geçen gün geliştirerek verdiği hizmetlere yenilerini eklemektedir. Dilme işlemlerimizin yanısıra baskılı ve baskısız ürünler için perfore ve tabakalama makinalarımız da müşterilerimizin taleplerine yanıt verebilmek amacıyla hizmete alınmıştır.

TOP